Novinky

Tepezcohuite mast z USA

07.10.2013 13:30

Chcete, aby Vaše pleť každého okouzlila? K tomu Vám pomůže Tepezcohuite mast z Beverly Hills.

Regenerační a zvláčňující krém pro každodenní péči o Vaši pleť. Přídavek extraktu Tepezcohuite zaručí dlouhodobé zvláčnění, hydrataci, regeneraci a omlazení Vaší pokožky. Příznivě působí při projevech stárnutí pleti (vrásky, stařecké skvrny) a akné. Mast přináší úlevu při sklonu ke křečovým žilám tzv. metličkám. Tuto exklusivní mast lze NYNÍ zakoupit v 60ml či 120ml balení se SLEVOU v AKCI na www.tepezcohuite.cz.

 

Před a po použití masti

Před  a po použití masti

Tepezcohuite DÁREK za objednávku nad 1000Kč

29.09.2013 21:13

Využijte naši podzimní akci a vyzkoušejte Tepezcohuite produkty. Při každé objednávce nad 1000Kč od nás obdržíte dárek (Tepezcohuite mýdlo 100g nebo Pomade 50g) dle vlastního výběru.

 

Sychravý podzim versus naše pokožka

26.09.2013 10:47

Každý z nás zná jistě ten skličující pocit, když se dny zkracují a venku je, že by psa nevyhnal. Při pomyšlení, že bychom měli jít ven, nám naskakuje husí kůže a u některých z nás se přihlásí o slovo ekzém, o kterém jsme si v létě bláhově začali myslet, že je pryč. Příčin ekzému může být mnoho. Mohlo by se jednat o chladovou alergii. No ale co teď, když ven prostě musíme! V tomto momentě přichází na řadu přírodní kosmetika Tepezcohuite z Mexika. Jedná se o produkty, které se již řadu let vyrábí v Mexiku ze stromu Tepezcohuite, který je nazýván také jako strom kůže. Hlavními ingrediencemi při výrobě jsou kůra a olej ze stromu Tepezcohuite. Tyto produkty jsou určený pro péči o velmi citlivou pleť, neboť obsahují pouze přírodní látky. Pro více informací o produktech se podívejte na www.tepezcohuite.cz.